Na poslednjoj Hard Enduro trci šampionata Srbije zapaženi rezultati Mioničana

Članovi mioničkog Hard Enduro kluba „Ravna Gora“ imali su zapažene rezultate na poslednjoj hard enduro trci šampionata Srbije održanoj u Sokobanji. Voženo je na zahtevnim stazama po obroncima planine Ozren, a od 34 takmičara, koliko je startovalo, trku je završio 31. HE klub „Ravna Gora“ je u Sokobanji imao najviše takmičara u najelitnijoj profi A klasi, gde je Miloš Radojičić osvojio odlično treće mesto. U ekspert B klasi Viktor Gavrilović je takođe stigao do treće pozicije, dok je u klasi veterana 40+ drugu poziciju osvojio Darko Mirković.

Opština Mionica
Hard Enduro je ekstremni i veoma atraktivan sport koji predstavlja najteži format offroad moto trka koje se obično sastoje iz specijalnog poligona sa preprekama gde vozači testiraju svoju agilnost i trka u kojima vozači na motorima prolaze izuzetno zahtevne offroad staze.