IZABRANICI PREDRAGA SIMIĆA SAVLADALI OBRENOVAČKI RADNIČKI

Pripremajući se za novu sezonu u Srpskoj ligi Zapad, fudbaleri Budućnost Krušika su ubedljivo porazili Radnički iz Obrenovca 3-0 (2-0) prikazavši možda najbolju igru od početka priprema.

BK-RAD5

Vazdušni duel pred golom Obrenovčana u prvom poluvremenu

Izabranici Predraga Simića su igrali posebno nadahnuto u prvih 45 minuta kada su dva puta zatresli mrežu člana Srpske lige Beograd. Valjevci su igrali tečno koristeći visoki presing i kao rezultat takve igre su stvorili veliku šansu u 20. minutu koju je propustio Ivanović.

Mladi i pokretljivi Panić je u 30. minutu bio uporan na desnoj strani uspevši da iščeprka jednu loptu odbrambenom igraču gostiju, zatim je ušao u kazneni prostor i centrirao po zemlji. Na drugoj strani je bio odlični Krstić koji je rutinski zatresao mrežu Radničkog.

Par minuta docnije, vešti Krstić je primio odličan dubinski pas, zaobišao je golmana i jakim udarcem pogodio mrežu Obrenovčana ali je arbitar poništio gol zbog ofsajda. U 38. minutu je Krstić dobio još jednu upotrebljivu loptu, bio je brži od odbrane Radničkog a kad mu je golman pošao u susret, preciznim udarcem je postigao novi gol za 2-0.

BK-RAD1

Strahinja Krstić postiže drugi gol za Budućnost Krušik

U nastavku su gosti igrali angažovanije u napadu, imali su terensku inicijativu ali osim jedne polu šanse nisu ozbiljnije ugrozili Milinkovića. U završnici, tačnije u 83. minutu, domaćin je organizovao brz kontranapad, mladi Starčević je bio odlično poslužen od svojih saigrača a onda je vešto plasirao loptu u dalji ugao postavivši konačan rezultat utakmice.

Sledeće subote protivnik Valjevcima biće Karađorđe iz Topole.