PORAZ BUDUĆNOST KRUŠIKA U POŽEGI

U 13. kolu Srpske lige Zapad, fudbaleri Budućnost Krušika su gostovali u Požegi gde su pretrpeli poraz od domaće Sloge 1-3 (1-1). Strelci za Slogu bili su Vasiljević u 15.,Stamenić u 61. i Božić u 75. minutu a jedini gol za Valjevce postigao je Tripković u 38. minutu. Gogić nije uspeo da realizuje jedanaesterac za Slogu u 50. minutu.

TRIPKOVIC

Stadion “FK Sloga” u Požegi. Gledalaca 150. Sudija Dušan Sretenović iz Kragujevca. Žuti kartoni Gentić u 45+1. minutu, Milanović u 49. minutu, Tripković u 52. minutu i Đermanović u 70. minutu (Budućnost Krušik).

SLOGA: Radić, Kolarević, Drašković, Milunović, Stamenić (90 + 1. minuta O.Krsmanović), Vasiljević (od 88. minuta A. Petrović), Nikolić, Bukvić, Gogić (od 88. minuta S. Krsmanović), Božić, Lazarević.

BUDUĆNOST KRUŠIK: Golović, Gentić, Janković, Isidorović, P.Petrović, Đermanović, Pavlović (od 80. minuta Milovanović) , A.Đorđević (od 80. minuta Milanović), Tešić (od 90 +1. minuta S. Matić), Tripković (od 90 + 1. minuta M.Petrović), Rajevac (od 52. minuta Aleksić).

U 14. kolu gost valjevskog srpskoligaša biće Takovo iz Gornjeg Milanovca.

Na fotografiji je Stefan Tripković sa loptom na utakmici protiv Poleta u Valjevu.