RADNIČKI POBEDIO STUDENT U VALJEVSKOM DERBIJU

Nastavlja se takmičenje u Drugoj regionalnoj ligi Srbije, grupa Zapad 1A. Košarkaši Radničkog su u 11. kolu kao domaćini savladali gradskog rivala Studenta rezultatom 77-61 (13-13, 22-24, 22-9, 20-15). Narandžasto-plavi su tek u drugom poluvremenu potvrdili ulogu favorita i boljom igrom stigli do osme prvenstvene pobede. Mlad sastav Studenta se odlično držao u prvih 20 minuta ali je u nastavku presudilo iskustvo Radničkog koji, posle ovog trijumfa i pobede u Krupnju u prošlom kolu, i dalje zauzima drugu poziciju. Prvoplasirani Šabac je prvi bez poraza nakon što je savladao Apača 81-53. Student je trenutno na petom mestu.

STU-RAD

U sledećem kolu Radnički gostuje u Majuru a Student dočekuje lajkovački Železničar.