Srebro Uroša Kojića na Kupu Srbije

U Senti je za vikend održan Kup Srbije za mlađe pionire uzrasta do 13 godina. U izuzetno jakoj konkurenciji nastupila su petorica rvača valjevske Mladosti, a najuspešniji je bio Uroš Kojić koji je osvojio srebro u kategoriji do 36 kilograma. Kojić je sa dve pobede stigao do finala, gde je u uzbudljivom meču izgubio od Lazara Dedića iz Sombora.

Valjevo

Pored Kojića, od valjevskih rvača nastupili su još i Ognjen Pešić, Ognjen Stanojević, Strahinja Dragojević i Relja Lukić. Oni nisu uspeli da osvoje medalju iako su ostvarivali pobede, a najbliži postolju bio je Relja Lukić, koji je poražen u borbi za bronzu, i morao se zadovoljiti petim mestom.