Nova goleada na “Pećini” – Pola tuceta golova u mreži Vladimirčana

Fudbaleri Budućnost Krušika su u 8. kolu Kolubarsko-mačvanske zone juče posle podne na svom terenu svojim malobrojnim gledaocima priuštili novu goleadu pošto su ubedljivo savladali Jedinstvo 1924 iz Vladimiraca rezultatom 6-0 (2-0).

.jpg

Dok su u prvom poluvremenu ton davali iskusni prvotimci u nastavku su šansu iskoristili rezervisti. Domaćin je lako stvarao šanse, interesantno je da su golovi dolazili ne iz prekida kao što je često uobičajeno u igri ekipe Srđana Jovanovića već kao plod dobre saradnje igrača Budućnost Krušika, lepih akcija ali i slabog postavljanja odbrane gostiju. Dimitrije Ristović je postigao prvi gol za Budućnost Krušik a strelci su bili Rašević u 30. i 80. minutu, Tajdić u 37., Sofronić u 67., D.Ristović u 74. i Milanović u 78. minutu.

.jpg

Stadion: „Park Pećina“, Gledalaca: 50. Sudija: Andrej Rakić (Šabac). Žuti kartoni: R. Ristović (Budućnost Krušik), Gačić (Jedinstvo).
BUDUĆNOST KRUŠIK: Ranković, Grujičić (od 59. Sofronić), Tintor, Gentić, Tajdić (od 81. V. Đukić), R. Ristović (od 81. Veselinović), Rašević, Petrović, A. Đukić (od 59. Milanović), Đorđević, Janković (od 71. D. Ristović).

JEDINSTVO (V): Mandić, Tešić, Milojević, Mijatović, Gačić, Šaka, Babić, Jevtić (od 59. Poučković), Bogdanović, Dimitrić, Maksimović.

Budućnost Krušik čvrsto drži prvo mesto sa 24 osvojena boda ispred Mladosti iz Prnjavora koja ima 16. U sledećem kolu lider igra protiv Drine u Ljuboviji.