NOVA POBEDA BUDUĆNOST KRUŠIKA

Povratnik u Srpsku ligu Zapad, ekipa Budućnost Krušika, bez povređenih Gojkovića i Pavlovića, zabeležila je četvrti uzastopni uspeh u odigravanju pripremnih utakmica bacivši na kolena zonaša Strmovo rezultatom 3-0 (2-0). Valjevci su sa dva gola u završnici prvog dela igre slomili otpor žilavog protivnika iskoristivši odlazak u svlačionicu povređenog štopera Strmova, Nikolića. Ristović je preciznim udarcem u 37. minutu sa ivice šesnaesterca zatresao mrežu golmana Martinovića poslavši loptu u bliži ugao. Dva minuta docnije, Todorović je uputio centaršut sa desne strane, u gužvi pred golom gostiju najprisebniji bio je Sofronić koji je sa par metara prosto ugurao loptu u mrežu za 2-0.

BK-STRM1Trener Željko Kovačević je po običaju, u nastavku dao šansu drugoj jedanestorici igrača. Konačan rezultat postavio je Tripković u 78. minutu kada je sa nekih petnaestak metara kroz šumu nogu pogodio za 3-0 iznenadivši slabo postavljenog mladog čuvara mreže Strmova, Savića.

U subotu bi trebao da se odigra još jedan trening meč, ovoga puta protiv beogradskog BASK-a ali se čeka definitivna potvrda.

Početak prvenstva u Srpskoj ligi Zapad predviđen je za 13/14. avgust a izvlačenje parova će biti obavljeno 1. avgusta.

Stadion: „Krušik“, Gledalaca: 200. Sudije: Đorđe Andrić (Valjevo).

BUDUĆNOST KRUŠIK: U. Matić, Đorđević, Gentić, Papić, Isidorović, M. Janković, Ristović, Aleksić, Todorović, Sofronić, Rajevac. Igrali su još: Ranković, Bošković, N. Janković, I. Milovanović, Petrović, O. Milovanović, Đermanović, Tripković, A. Matić, Milanović, Tešić.

STRMOVO: Martinović, Zarić, Vuković, Stevanović, S. Grujičić, Nikolić, Spasojević, A. Grujičić, Rajković, Milivojević, Savković. Igrali su još: Savić, Mijailović, Kojić, Veselinović.