PREKO 200 UČESNIKA NA SUBOTNNJOJ ATLETSKOJ TRCI PORED GRADCA

U organizaciji Sportskog saveza Valjeva i atletskog kluba VAK 014 , u subotu je održana Atletska trka pored Gradca na kojoj je učešće uzelo preko 200 takmičara od predškolskog uzrasta do kategorije seniora i seniorki.

ТРКА5

Pobednik seniorske trke u muškoj konkurenciji je Mihailo Vuković, drugi je Luka Čudić a treće mesto je zauzeo Branislav Jednak. U kategoriji dama, prvo mesto je osvojila Dunja Jakšić ispred Anđelije Žarković i Nikoline Popović.

U konkurenciji predškolaca koji su trčali na stazi od 100 m, pobednici su Danilo Ivanović i Lena Filipović.

U trci učenika prvog razreda koja je takođe održana na stazi od 100 m, prvo mesto su osvojili Danilo Đilas i Anđela Mićić.

Na stazi od 200 m, prvo mesto u konkurenciji učesnika drugog razreda su zauzeli Lazar Nestorović i Iva Filipović.

Učenici trećeg razreda su se takmičili na stazi dužine 300 m a pobednici su Luka Pešić i Jana Minić.

“Četvrtaci” su trčali na 400 m, a najbolji su bili Stefan Pešić i Anastasija Ilić.

U trci “petaka” koja je održana na 500 m prvo mesto su osvojili Despot Janković i Dunja Jakšić.

Andrej Jakovljević je bio prvi u trci učenika šestog razreda koja je održana na stazi dugoj 600 m.

Staza za učenike sedmog razreda bila je duga 700 m a najbolji su bili Sava Milićević i Milica Obradović.

Nikolina Popović je osvojila prvo mesto u trci učenika osmog razreda na stazi dugoj 800 m.

U kategoriji učenika prve i druge godine najbolji su bili Lazar Andrić i Aleksandra Madžarević (500 m).

U trci učenika treće i četvrte godine pobednica je bila Anja Pavlović (500 m).

Foto galerija: Sreten Pantelić