Rasvetljena serija teških krađa: Krali naftu i akumulatore

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Valjevu, intezivnim radom, rasvetlili su seriju teških krađa i podneli krivične prijave Osnovnom javnom tužilaštvu u Valjevu protiv trojice muškarca starosti 30, 27 i 22 godine iz Obrenovca i jednog starog 21 godinu iz Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili ova krivična dela.

Ministarstvo-unutrasnjih-poslova-MUP

Oni se sumnjiče da su, od januara do novembra ove godine, iz ukupno 10 kamiona i radnih mašina parkiranih na privatnim posedima na području grada Valjeva i Divčibara, ukrali 1380 litara nafte i 12 akumulatora.

Materijalna šteta pričinjena vlasnicima procenjuje se na više od 500.000 dinara.

Policija je kod osumnjičenih pronašla šest akumulatora i vratila ih vlasnicima.

Facebook komentari

About Valjevo Vesti

Početkom 2016. godine sa radom je počeo novi gradski portal na adresi www.valjevskaposla.info, koji je za vrlo kratko vreme, zbog svoje nepristrasnosti i objektivnosti, zabeležio izuzetnu posećenost i zadobio naklonost građana Valjeva. Cilj portala nije samo objavljivanje vesti, već i interakcija sa sugrađanima kroz različite sadržaje.